SDA12X25 Airtac Ultra-dunne lucht Pneumatische cilinder SDA12X25B Nieuw verzegeld
Plaats van herkomst China
Merknaam Airtac
Modelnummer SDA12X25
Productdetails
Productnaam:
Ultradunne luchtpneumatische cilinder
Type:
twee-werkende cilinder
Artikelnr:
SDA12X25
Voorwaarde:
Nieuw origineel
Garantie:
een jaar
Structuur:
Compact
Serie:
AirTAC SDA compacte cilinder
Is het magnetisch?:
Zonder magneet
Markeren:
Airtac ultradunne pneumatische cilinder
SDA12X25B luchtcilinder verzegeld
onderdelen voor automatisering van pneumatische cilinders
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
1 stks
Prijs
Verpakking Details
originele verpakking
Levertijd
2 dagen
Betalingscondities
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen
100 stuks per dag
Productbeschrijving
Airtac SDA12X25 Ultra-dunne lucht pneumatische cilinderCompacte precisie, maximale efficiëntie
Productoverzicht:
Technische gegevens
Parameter Specificatie
Typ van cilinder Ultradunne/compacte pneumatische cilinder
Grootte van de boor 12 mm
Stroklengte 25 mm
Operatiedruk 0.1·0.9 MPa (14.5·130 PSI)
Maximale snelheid Maximaal 1,5 m/s (afhankelijk van de belasting verstelbaar)
Werktemperatuur -20°C tot 70°C (-4°F tot 158°F)