MMF-12D24DS-RP1 Nieuwe originele Melco Technorex 24V 0.36A Inverter koelventilator CA1619H01
Plaats van herkomst China
Merknaam Melco Technorex
Certificering CE ROHS
Modelnummer MMF-12D24DS-RP1(CA1619H01)
Productdetails
Soort ventilator:
DC axiale koelventilator
Nominaal vermogen:
8,64 W (24 V x 0,36 A)
Afmetingen:
120 mm × 120 mm × 38 mm
Bedrijfstemperatuur:
Industrieel bereik (ca. –10°C tot 70°C)
Garantie:
een jaar
Voorwaarde:
Nieuw origineel
Plaats van herkomst:
China
Connectortype:
3-draads
Markeren:
24v orix AC-ventilator
Servo-koelventilator van 24 V
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
1
Prijs
Verpakking Details
originele verpakking
Levertijd
2 dagen
Betalingscondities
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen
100 stuks per dag
Productbeschrijving
MMF-12D24DS-RP1 / CA1619H01 Inverterkoelventilator - Nieuw origineel
DeDe in punt 1 bedoelde informatie moet worden verstrekt aan de bevoegde autoriteit van de lidstaat van herkomst.is een zeer betrouwbare24 V gelijkstroomomvormerkoelventilatorDeze is speciaal ontworpen voor industriële omgevingen met een continue werking.met een vermogen van niet meer dan 50 W, waardoor optimale werktemperaturen worden gehandhaafd en de levensduur van de apparatuur wordt verlengd.
Elektrische en mechanische specificaties
Referentie van het model MMF-12D24DS-RP1
Alternatieve code CA1619H01
Typ van ventilator Gelijkstroomkoelventilator
Nominale spanning 24 V gelijkstroom
Nominale stroom 0.36A
Energieverbruik Ontwerp met laag vermogen voor continue werking
Tipe aanvraag Inverter / aandrijving koeling
Type aansluiting Standaard industriële aansluiting
Voorwaarde Nieuw origineel
MMF-12D24DS-RP1 Nieuwe originele Melco Technorex 24V 0.36A Inverter koelventilator CA1619H01 0
Hoogtepunten van de functionele prestaties
  • Stabiel 24 V gelijkstroombedrijf- Geoptimaliseerd voor industriële energiesystemen, waardoor betrouwbare prestaties worden gewaarborgd met minimale elektrische schommelingen.
Typische toepassingsscenario's
  • Frequentieomzetters / VFD's
  • Servo-aandrijvingen en bewegingscontroles
  • industriële bedieningskasten
  • Stroomvoorzieningseenheden
  • Koeling van automatiseringsapparatuur
Waarom deze koelventilator kiezen
  • Nieuw Originaal industrieel onderdeel
  • met een vermogen van niet meer dan 10 W