Waterleidingdruksensor QBE2002-P25 QBE2 002-P25 QBE2002-P25
Plaats van herkomst Duitsland
Merknaam SIMENS
Certificering CE ROHS
Modelnummer QBE2002-P25
Productdetails
Voorwaarde:
Nieuw fabriekszegel (NFS)
Artikelnummer:
QBE2002-P25
Mfg:
SIMENS
Oorsprong:
Duitsland
Markeren:
Waterdruk sensor QBE2002-P25
industriële druksensor met garantie
QBE2002-P25 waterleiding sensor
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
1 st
Verpakking Details
Originele verpakking
Levertijd
0-3 Dagen
Betalingscondities
T/T,Paypal,Western Union
Levering vermogen
100 stuks/dag
Productbeschrijving
Siemens QBE2002-P25. Druksensor 025 bar, DC 010V, piezo-weerstand, keramisch diafragma, HVAC.
Overzicht
DeSiemens QBE2002-P25een piezo-resistieve druksensor van Siemens Building Technologies,met een lineaire DC-uitgang van 0 tot 25 bar 010V .
Bij 25 bar (362,6 psi / 2,5 MPa) bedient deze sensor de hogedrukkant van HVAC-hydraulische schakelingen: primaire stadsverwarmingsnetwerken, hoogbouwwatervoorziening, stoomsystemen,en onder druk geplaatste koelcircuits waar de varianten van 10 of 16 bar onvoldoende zijn.
De gemeten druk buigt de keramische schijf af; het weerstandsnetwerk verandert de weerstand in verhouding; de ingebouwde elektronica zorgt ervoor dat de brug uitgaat naar het signaal van 010 V.
Belangrijkste specificaties
Parameter Waarde
Meetbereik 0 ̊25 bar (0 ̊2,5 MPa / 0 ̊362,6 psi)
Uitgangssignaal DC 0 ∼ 10 V (lineair)
Metingsbeginsel met een breedte van niet meer dan 50 mm
Drukverbinding Roestvrij staal 1.4404 / AISI 316L
Afdichtmiddel FPM
Kabel 1.5 m vooraf bedraad
Gewicht (met verpakking) 0.171 kg
Media Neutrale vloeistoffen en gassen
010V-uitgang in HVAC-controlesystemen
Het DC 010V-signaal is het standaard analoog invoerformaat voor Siemens HVAC-controllers, DDC-systemen en de meeste veldcontrollers voor gebouwbeheersystemen.0 volt is 0 bar (atmosferische druk); 10V staat voor 25 bar.
De schaal is lineair over het bereik,wat betekent dat de softwareconfiguratie van de regelaar eenvoudig het meetbereik (0?? 25 bar) nodig heeft dat naast het 0?? 10V-signaaltype is ingevoerd om de drukwaarde correct weer te geven en te verwerken.
In de praktijk werken veel HVAC-hydraulische circuits veel lager dan het plafond van 25 bar.
Dit is een veelvoorkomende afweging: het 25 bar-bereik biedt een veiligheidsmarge tegen incidentele drukexcursies en is hetzelfde bereik dat wordt gebruikt voor veel verschillende HVAC-installatietypen,Maar het offert wat resolutie op de controller input voor systemen die nooit naderen het bovenste bereik.