NMB 2406KL-05W-B59 Fan 24V 0.13A 60*60*15 3pin 24O6KL-O5W-B59 2406KL05WB59
Plaats van herkomst Japan
Merknaam NMB
Certificering CE ROHS
Modelnummer 2406KL-05W-B59
Productdetails
Voorwaarde:
Nieuw fabriekszegel (NFS)
Artikelnr.:
2406KL-05W-B59
Oorsprong:
Japan
Markeren:
24v orix AC-ventilator
Servo-koelventilator van 24 V