Servoversterker A06B-6130-H004
Servoversterker A06B-6130-H004
Plaats van herkomst Japan
Merknaam FANUC
Certificering CE ROHS
Modelnummer A06B-6130-H004
Productdetails
Voorwaarde:
Nieuw fabriekszegel (NFS)
Artikelnummer:
A06B-6130-H004
Oorsprong:
Japan
Markeren:
a06b fanuc servo drive
a06b servo motor driver
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
1 st
Verpakking Details
Originele verpakking
Levertijd
0-3 Dagen
Betalingscondities
T/T,Paypal,Western Union
Levering vermogen
100 stuks/dag
Productbeschrijving
FANUC A06B-6130-H004 Beta i-serie SVM1-80i Servoversterker met één as, FSSB-interface, 80A
Productidentificatie
Deelnummer:A06B-6130-H004
Serie:FANUC MELSERVO Beta i (βi) reeks
Modelbenaming:SVM1-80i (Eenassige servomodule, klasse 80A)
Interface:FSSB FANUC Servo Serial Bus (optische vezels)
Referentiehandboek:B-65322
Wat is deze eenheid?
Onder de Beta i-servoversterkers van FANUC is deA06B-6130-H004Het is de 80A-eenassige module ­ de grootste capaciteitseenheid in de eerste generatie Beta i SVM1-serie.Terwijl de kleinere H001 (20A) en H002 (40A) varianten lichter werkende assen hanteren, is de H004 ontworpen voor assen die een aanhoudende hoge stroom en een snelle versnellingsreactie vereisen: automatische gereedschapsschakelaars, torent-indexmechanismen,met een vermogen van niet meer dan 10 W,.
Technische specificaties
Parameter Waarde
Deelnummer A06B-6130-H004
Reeks FANUC Beta i ¢ SVM1-80i
Achsen onder controle Eenastig
Inlaatspanning 3 fasen 200 ∼ 240 VAC / enkelfasen 220 ∼ 240 VAC
Invoerfrequentie 50/60 Hz
Invoerstroom (gemeten/stand-by) 19.0A / 0.9A
Stroomvoorziening 24 V gelijkstroom
Nominale uitgangsspanning 240 V wisselstroom
Nominale uitgangsstroom 18.5A
Piek-uitgangsstroom 80A
Nominaal vermogen 5.2kW (6,5 kVA)
Uitgangsfrequentiebereik 0 ̊ 334 Hz
Capaciteit (warmteopwekking) 130 W
Communicatie-interface FSSB-optische vezels
Interne koeling Ingebouwde ventilator (geforceerde lucht)
Omgevingsoperatietemperatuur 0°C tot +55°C
Afmetingen (W × H × D) 263 × 335 × 59 mm
Gewicht 30,852 kg
Compatibele CNC FANUC serie 0i-C, 0i-D, 30i, 31i, 32i
Compatibele motoren FANUC βiS-serie (bv. βiS 22/3000)
Ingebouwde stroomvoorziening: waarom het van belang is op de fabrieksvloer
De installatie is eenvoudiger: één set van driefasige ingangsverbindingen, één 24 V gelijkstroomstroomleidingen één FSSB-vezelkabelEr is geen busspanningssequencing, geen gedeelde PSM-grootte tegen een combinatie van asbelastingen en geen risico dat een PSM-fout meerdere assen tegelijkertijd uitschakelt.Als de A06B-6130-H004 een storing ontwikkelt, verliest de machine één as niet alle assen delen een gemeenschappelijke voedingsbron.
Het vervangen van de A06B-6130-H004 is een eenvoudige uitwisseling: ontkoppelen van de driefase-invoer, de motor stroomuitgang, de FSSB vezel, de 24V besturingsbron,De vervangende eenheid komt met een eigen stroomtoevoer, zonder PSM-berekeningen, zonder heropstart van de bus.
FSSB-communicatie: de CNC-link
Typische toepassingen van werktuigmachines
As van de automatische gereedschapswisselaar (ATC).De ATC-arm op een verticaal bewerkingscentrum: het mechanisme dat een gereedschap fysiek uit de spindel trekt, schommelt naar het gereedschapsmagazin,en geeft een nieuw gereedschap terug moet zijn cyclus snel en herhaaldelijk voltooienVinnige versnelling naar een bepaalde positie, scherpe vertraging en stop, positieve remhouding terwijl het gereedschap wordt uitgewisseld.A06B-6130-H004's 80A piekstroom capaciteit biedt de versnelling koppel hoofdruimte een ATC as nodig, en de FSSB-verbinding levert de positiebevestigingslatentie die nodig is om de ATC-beweging met de spindeloriëntatie en de gereedschapsklem-/ontklem-sequenties te verbinden.
Interne hardware: wat er in zit
De 263 × 335 × 59 mm vormfactor ?? smal en hoog ?? weerspiegelt de standaard FANUC Beta i-kastenrails.Eenheden worden verticaal gemonteerd met de ribben van de hittezuiger gericht op verticale natuurlijke convectieDe 59 mm diepte maakt een relatief compacte kastopstelling mogelijk, zelfs wanneer meerdere eenheden naast elkaar worden geïnstalleerd.