Absolute waarde-encoder 6FX2001-5SS12 6FX2 001-5SS12 6FX2001-5SS12
Plaats van herkomst Duitsland
Merknaam SIMENS
Certificering CE ROHS
Modelnummer 6FX2001-5SS12
Productdetails
Voorwaarde:
Nieuw fabriekszegel (NFS)
Artikelnr.:
6FX2001-5SS12
Mfg:
SIMENS
Oorsprong:
Duitsland
Netto gewicht:
0,4 kg
Markeren:
absolute a860-2150-v001
Absolute servomotorcodeerder
codeerder a860-2150-v001
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
1 st
Verpakking Details
Originele verpakking
Levertijd
0-3 Dagen
Betalingscondities
T/T, PayPal, Western Union
Levering vermogen
100 stuks/dag
Productbeschrijving
Siemens 6FX2001-5SS12 Absolute Value Encoder
Single-Turn. 13-Bit SSI. Strip Flange. IP67. Gebouwd voor Siemens Motion Control Ecosystems.
Nauwkeurigheid die geen voorsprong nodig heeft
Technische specificaties
Parameter Waarde
Type codeerder Absolute, enkel draaiende
Resolutie 13-bit (8.192 posities/omwenteling)
Communicatie-interface SSI (Synchrone Serial Interface)
Voedingsspanning 10 tot 30 VDC (nominale 12V / 24V)
Max. Rotatiesnelheid 15,000 RPM
Schachtdiameter 10 mm
Schachtlengte 20 mm
Type as solide
Type flenster Stripflens
Verbinding Axial M23 flenssocket
Meetsnauwkeurigheid ±27 boogseconde (±0,0074°)
Beschermingscategorie IP67
Werktemperatuur -40°C tot +85°C
Oorsprong Duitsland
13-bits resolutie Wat het eigenlijk betekent op de werkvloer
Voor de context: bij een straal van 100 mm komt ±27 boogseconden overeen met een lineaire positieonzekerheid van ongeveer ±0,013 mm.robot-gewrichtsbesturing, en precisie assemblage apparatuur.
SSI-interface: betrouwbaar, deterministisch en geluidsbestendig
Ontworpen om in Siemens-automatisering te leven
  • SINUMERIKCNC-systemen (inclusief 840D sl en aanverwante platforms)
  • SINAMICSaandrijfsystemen (verbonden via sensormodules SMC of SME)
  • Simulatiebewegingscontrolesystemen
  • SIMATICprogrammabele logica-controllers met technologie-modules
IP67 en -40°C: ernstig milieugevoel
Stripflens, Axial M23 ️ Installatiespecificaties
Het ontwerp van de bandflens (klemflens) maakt een veilige axiale bevestiging op een as mogelijk zonder dat een precisie-boorverbinding nodig is. De flenskraag grijpt de as mechanisch wanneer deze eenmaal is gespannen.Gecombineerd met de 10 mm vaste as en de axiale aansluitingsoriëntatie M23, de installatie is compact en de kabelroute loopt schoon langs de as, waardoor het risico op kabelvervuiling in krappe ruimtes wordt verminderd.